Home » Contact

Contact

Hieronder vind je de medewerkers van JongFM. Wil je contact met ons, schroom niet en app, mail of bel ons gerust! Weet je niet precies wie je moet hebben? Dat geeft niets. Want met wie je ook contact hebt, hij of zij zorgt er voor dat je bij de juiste persoon terecht komt!

team05 Rob van der Holst
Algemeen, jeugdbeleid, projecten, jongerenwerk voor ouders
T. 06-11403385
E. rob@jong.fm
team04 Daniëlle de Groot
Jongerenwerk op straat, op school en meidenwerk
T. 06-52861782
E. danielle@jong.fm
Tessa Timmerman
Jongerenwerk op school en meidenwerk
E. tessa@jong.fm
  Titia Terpstra
Jongerencoaching, projecten met ouders
T. 06-22209834
E. titia@jong.fm
Orbis Robben
Huishoudelijk medewerker jongerencentrum Het Pac
T.
0514-533353 (Het PAC)
E. orbis@jong.fm
  Melissa van Nieuwenhoven
Stagiaire jongerenwerk op straat en in jeugdsozen
T. 06-11793747
E. melissa@jong.fm
  Geja Jongsma
Vrijwilliger jongerencentrum Het PAC in Lemmer
T. 06-40064654
E. geja@jong.fm
Sytse van der Mark
Technicus
T. 06-81790026
E. sytse@jong.fm