Home » Contact

Contact

Hieronder vind je de medewerkers van JongFM. Wil je contact met ons, schroom niet en app, mail of bel ons gerust! Weet je niet precies wie je moet hebben? Dat geeft niets. Want met wie je ook contact hebt, hij of zij zorgt er voor dat je bij de juiste persoon terecht komt!

team05 Rob van der Holst
Algemeen, jeugdbeleid, projecten, jongerenwerk voor ouders
T. 06-11403385
E. rob@codehans.nl
Jos Allersma
Facilitair, projecten
T. 06-13421602
E. jos@codehans.nl
team04 Daniëlle de Groot
Jongerenwerk op straat, op school en meidenwerk
T. 06-52861782
E. danielle@codehans.nl
Tessa Timmerman
Jongerenwerk op school en meidenwerk
T. 06-30132443
E. tessa@codehans.nl
Geert-Sietze de Jong
Jongerenwerk De Skâns in Gorredijk
T. 06-53560585
E. geert@codehans.nl
José van der Meer
Ambassadeur jeugd Opsterland
E. jose@codehans.nl
  Titia Terpstra
Jongerencoaching, projecten met ouders
T. 06-22209834
E. titia@codehans.nl
  Melissa van Nieuwenhoven
Stagiaire jongerenwerk op straat en in jeugdsozen
T. 06-11793747
E. melissa@codehans.nl
Myrte Koopmans
Stagiaire jongerenwerk
E. myrthe@codehans.nl
Baukje de Vos
Stagiaire jongerenwerk
E. baukje@codehans.nl
Elwood Postma
Stagiair jongerenwerk
E. elwood@codehans.nl
Sytse van der Mark
Technicus
T. 06-81790026
E. sytse@jong.fm